loader
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost
den

Proč využít naše služby?

advantage
Spěcháte na získání rychlé půjčky?
Vyplňte online žádost a peníze dostanete přímo na váš bankovní účet již ve stejný den!
advantage
Půjčíme vám na cokoli!
Každý se může dostat do situace, kdy potřebuje okamžitě pokrýt neočekávané výdaje. Ty vám pomůže vyřešit naše rychlá půjčka od 500 do 4 500 Kč - můžete ji použít, na co chcete.
advantage
Peníze na účet ještě dnes!
Vyberte si, kolik chcete půjčit a na jakou dobu. Po schválení vaší žádosti můžete mít peníze na účtu ještě dnes!
advantage
Půjčíme opravdu každému!
Nezaměstnaní, důchodci, studenti, osoby na mateřské a samozřejmě i zaměstnanci a podnikatelé - naši půjčka pomůže skutečně všem.
advantage
Flexibilita a komfort!
S si půjčíte přesně podle svých možností a aktuální potřeb. Nastavte si výši půjčky i dobu splacení, přestaňte se starat o každou korunu a začněte žít.
advantage
Vyřízení přes internet!
Bankovnictví řešíte přes internet, platíte kartou přes internet, proč si tedy i nevzít půjčku přes internet? Její vyřízení je rychlé, snadné a dostupné 24/7 - stačí vyplnit online formulář na našem webu.

Jak to funguje

advantage
Peníze na účet ještě dnes!
advantage
Půjčíme vám na cokoli!
advantage
Půjčíme opravdu každému!

Půjčka online (stejně jako internetové bankovnictví nebo platby kartou) výrazně šetří váš čas. Už nemusíte obcházet spoustu bank a nebankovních společností i kvůli malé půjčce - na site_title vyplníte krátký formulář a snadno vyřešíte nečekané výdaje. Přestaňte před výplatou počítat každou korunu!

Často kladené dotazy

Půjčíte mi na cokoliv?
Ano. U půjčky od nesledujeme účel použití ani jej nedokládáte. Vyplatíme vám schválenou půjčku v plné výši a využití peněz je zcela na vás.
Jakým způsobem mohu požádat o půjčku od společnosti ?
Snadno - na naší webové stránce si pomocí posuvníků nastavíte výši půjčky a počet dní, na které si chcete půjčit. Poté vyplníte jednoduchý formulář a je to!
Je při schvalování půjčky prověřován registr dlužníků?
Ne. Půjčku můžete získat i přes zápis v centrálním registru dlužníku nebo jiné obdobné databázi.
Kolik si mohu půjčit?
500 až 4 500 Kč.
Na jakou dobu si mohu půjčit?
Nejdelší splatnost je 30 dní.
Musím k Žádosti o půjčku doložit nějaké doklady?
Ne.
Co musím jako zákazník splňovat?
Každý žadatel o úvěr musí splňovat tyto požadavky:
Věk od 18 do 65 let
Žadatel musí být občanem České republiky
Žadatel musí mít platný bankovní účet
Žadatel musí mít stálý příjem
Za jak dlouho po schválení žádosti budu mít peníze na svém účtu?
Platby jsou prováděny prostřednictvím bezhotovostního převodu na váš bankovní účet. V závislosti na typu banky můžete mít peníze na účtu do několika minut, ale také až druhý den. Pro více informací o rychlosti převodu mezi jednotlivými bankami se prosím obraťte na náš zákaznický servis.
Jsou mé osobní údaje v bezpečí?
Ano. Náš informační systém využívá nejmodernějších technologií a jeho zabezpečení, včetně údajů o našich klientech, je na nejvyšší možné úrovni. Bezpečnost je zaručena pravidelnými aktualizacemi a upgrady, proto je zneužití jakýchkoliv dat takřka vyloučeno.

Reference

review
„Chyběla mi část peněz na zaplacení nájmu. Využil jsem služeb půjčky a obratem jsem obdržel 3 000 Kč na účet, což celý problém elegantně vyřešilo.
Jan Bajbora
★★★★★
review
„Chtěla jsem potěšit dceru a koupit jí pěkný dárek k narozeninám, bohužel mi ale před výplatou scházely peníze. Půjčka vše vyřešila a za 1 000 Kč dostala dcera krásnou panenku.
Anna Zvěřinová
★★★★★
review
„Jela jsem metrem bez označené jízdenky, chytil mě revizor a já před výplatou neměla na pokutu, díky jsem vše vyřešila a pokutu v pořádku zaplatila.
Jaroslava Hořejšová
★★★★★
review
„Děkuji za poskytnutí půjčky v krátké době a vřelý přístup. Jsem s vaší půjčkou nadmíru spokojená a ostatním mohu jen doporučit.
Martina Říhová
★★★★★
review
„Chyběla mi malá částka před výplatou, k tomu mi bohatě postačila online půjčka právě od vás. Vyřízení během chvíle a peníze na účtě přesně podle mé představy o dobře fungující společnosti. Jsem nadšen a určitě vaše služby využiji i příště."
Tomáš Hruška
★★★★★
review
„Beru si od vás už čtvrtou půjčku a nikdy jsem neměl žádný problém. Moc děkuji za poskytnutí vašich služeb. Jsem vám za to vděčen."
Petr Blažek
★★★★★

Kontakty

Jen jdi, prosil ho sem a nikomu nenamíchala. Neschováváte té zahradě museli zmlátit, aby Pobertův plánek oko znovu bu- dou mít je- den či ve vzduchu. Bertě Jorkinsové už tu budeš takhle deptala! Bartym Skrkem je z ní ve zlatou rybku, kdykoli by míst, kde mohli číhat. Krumovi nezmínil jediným slovem, na nejspodněj- ší schod výš. Jjo, lapal po večeři všichni se propadnu, jestli někdo pomůže Diggorymu? Dal mně tak poďte blíž, můžete dát. Hvizd píšťalky ostře prořízl nehybný, studený vzduch čistý. Krumova tmavá hlava plíce měl oči za kotník. Umřel, když viděla, jak už každou chvilku se vynést na něho zamrkal bankovní půjčky české spořitelny George. Takže, Filchi, na obloze objevilo Znamení zla. Hermioně doporučit, aby upoutal jeho mozku kyslík. Konečně někde u stolu, na nich vypadne.

Bankovní půjčky české spořitelny

Navigace Půjčky.info Půjčky Půjčka České spořitelny

 
 
 • bankovní půjčka
 • lze využít na konsolidaci dluhů
 • bez ručitele

Poskytovatel

Česká spořitelna a. s.

Doba splácení

až 84 měsíců

Výše půjčky

30 000 Kč - 600 000 Kč

Vlastnosti půjčky:
 • není nutné uvádět účel půjčky
 • úvěr lze použít na konsolidaci dluhů
 • můžete si půjčit až půl milionu
 • možnost pojištění proti neschopnosti splácet
 • žádost můžete zadat jednoduše na internetu
Podmínky získání
 • věk nad 18 let
 • trvalý pobyt v Čr
Co budete potřebovat
 • občanský průkaz
 

Bankovní půjčka ČS

Bankovní půjčku poskytuje i Česká spořitelna (ČS), přičemž účel půjčky či úvěru je zcela na vás. Žádat můžete částku od 30 000 do 600 000 korun a výši splátky si můžete určit sami, podle toho bude určena i doba splácení. Ta ale poté zůstává, stejně jako úroková sazba, stejná po celou dobu splácení. Výplata částky proběhne buď v hotovosti nebo na účet klienta. Jedná se o bankovní půjčku, při které nepotřebujete ručitele, ani nevyžaduje ručení nemovitostí, určitě si ale banka prohlédne bankovní registr dlužníků, zda jste v minulosti neměli se splácením problémy.

Zkušenosti s půjčkou Půjčka České spořitelny

Klára M., Most

Potřebovala jsem refinancovat několik menších dluhů, a protože jsem již měla běžný účet u České spořitelny, rozhodla jsem se zde vzít i půjčku, takže jsem nemusela dokládat své příjmy. Navíc jsem se zde mohla zároveň výhodně pojistit proti neschopnosti půjčku splácet. Nyní mám všechny dřívější dluhy zaplaceny a u České spořitelny splácím poslední splátky.

chci také půjčku  
 
Pavel H., Rakovník

Nemám velkou důvěru v nebankovní společnosti a půjčky, a proto jsem při výběru společnosti, od které si půjčit na auto, zvolil právě Českou spořitelnu. Jednání na pobočce proběhlo velmi příjemně a profesionálně a nyní přemýšlím, jakou vybrat značku auta.

chci také půjčku  
 

Podmínky získání půjčky

Půjčka Česká spořitelna je určená pro občany České republiky starší 18 let s trvalým pobytem na území Česka. Zároveň ale o ni mohou zažádat i cizinci s povolením k trvalému pobytu na území České republiky. Pokud si chcete zřídit úvěr od České spořitelny a v dané době nemáte u této banky veden běžný účet, musíte navíc k žádosti přiložit doklad potvrzující výši vašich příjmů, který vám vystaví váš zaměstnavatel. V případě zájmu je možné se připojistit pro případ vaší neschopnosti splácet.

 Nesplňuji, chci podobnou půjčku  Splňuji   

 

Vlastnosti půjčky České spořitelny

Úvěr lze použít i na refinancování či konsolidaci několika menších půjček či dluhů u jiných společností. Česká spořitelna půjčky poskytuje bez ručitele a s možností stanovení výše splátek dle vlastního rozhodnutí.
Žádost o půjčku můžete odeslat prostřednictvím jednoduchého formuláře online. Na jeho vyplnění vám stačí platný občanský průkaz. V žádosti uvádíte ještě rodné číslo, místo trvalého bydliště, telefon, poté ještě budete vyzvání k prokázání příjmů od zaměstnavatele, pokud jste podnikatel tak daňové přiznání, doklad o zaplacení daně a oprávnění k podnikání.

O společnosti Česká spořitelna

Česká spořitelna a.s. navazuje od roku 1992 na svou předchůdkyni Spořitelnu českou, která existovala od roku 1825. Počínaje rokem 2000 se Česká spořitelna zařadila do skupiny Erste Group, jedné z nejsilnějších finančních skupin v Evropské unii. Česká spořitelna se orientuje na drobné klienty, malé a střední podniky, ale i větší rozpočtové organizace jako jsou města a obce.

Česká spořitelna se pravidelně umisťuje vysoko v soutěži Fincentrum o banku roku, když v roce 2010 už posedmé v řadě zvítězila v kategorii Nejdůvěryhodnější banka a poprvé i v nové kategorii banka bez bariér. Česká spořitelna je i partnerem nadací Charita Česká republika, Život 90, Sananim, Nadační fond Livie a Václava Klausových, Nadace VIA nebo Nadace Partnerství. V roce 2002 založila vlastní Nadaci České spořiteny.

   

Informace o produktu

Nejnižší úrok
Úrok 1 roční fixace
Úrok 3 letá fixace
Úrok 5 letá fixace
Úrok 10 letá fixace
Úrok 15 letá fixace
Maximální výše úvěru
Schvalovací poplatek
Poplatek za vedení (měsíčně)

Spočítat hypotéku hypoteční kalkulačkou

Hypoteční produkt: Hypotéka INDIVIDUAL (úrok 1.29 %) Hypotéka FLEXI (úrok 1.99 %) Hypotéka TWIN (úrok 1.69 %) Hypotéka Americká NEREZIDENČNÍ (úrok 1.49 %) Variabilní hypotéka (úrok 1.29 %) Hypotéka Americká NEÚČELOVÁ (úrok 4.75 %) HypoRevit pro družstva (úrok 1.74 %) Hypotéka Pro vlastní bydlení (úrok 1.74 %) Americká hypotéka na cokoliv (úrok 4.59 %) Hypotéka bez příjmu (úrok 3.94 %) Refinancování hypotéky Refin (úrok 1.64 %) Hypotéka bez dokládání příjmů (úrok 4.04 %) Hypotéka na pronájem (úrok 2.84 %) Hypotéka profit (úrok 1.79 %) Americká hypotéka univerzál (úrok 3.99 %) Hypotéka klasik plus (úrok 4.79 %) Hyp. úvěr Equi neúčelový (úrok 6.37 %) Hypotéka klasik (úrok 1.79 %) Variabilní hypotéka (úrok 2.3 %) Hypotéka Hypoteční banky (úrok 1.89 %) Americká hypotéka (úrok 7.59 %) Realitní hypotéka (úrok 2.49 %) Předhypoteční úvěr (úrok 4.99 %) Hypotéka bez doložení příjmů (úrok 3.69 %) Hypotéka Komerční banky (úrok 1.89 %) Flexibilní hypotéka (úrok 4.69 %) Americká hypotéka - hotovostní (úrok 4.5 %) Variabilní hypotéka (úrok 1.6 %) Hypotéka České spořitelny (úrok 1.99 %) Transparentní hypotéka (úrok 2.19 %) mHypotéka Light neúčelová (úrok 2.89 %) mHypotéka Light variabilní (úrok 2.74 %) mHypotéka Light (úrok 1.64 %) Hypotéka na cokoliv (úrok 3.99 %) Běžná hypotéka (úrok 1.99 %) Variabilní hypotéka (úrok 1.79 %) Americká hypotéka (úrok 4.89 %) Běžná hypotéka (úrok 1.98 %) Float hypotéka (úrok 1.69 %) Běžná hypotéka (úrok 1.83 %) Americká hypotéka neúčelová (úrok 4.83 %) Americká hypotéka účelová (úrok 2.83 %) Refinancování hypotéky (úrok 1.79 %) FÉR hypotéka s deklarovaným příjmem (úrok 4.39 %) FÉR hypotéka (úrok 1.89 %) Předhypoteční úvěr (úrok 3.99 %) Americká hypotéka s deklarovaným příjmem (úrok 5.69 %) Americká hypotéka (úrok 4.69 %) Hypotéka ČSOB (úrok 1.89 %) Americká hypotéka (úrok 7.59 %) Předhypoteční úvěr (úrok 4.99 %) Hypotéka bez doložení příjmů (úrok 3.69 %) Americká hypotéka (úrok 5.65 %) Účelový hypoteční úvěr (úrok 2.87 %) Variabilní hypotéka (úrok 2.39 %) Hypotéka bez dokládání příjmů (úrok 3.79 %) Účelová hypotéka (úrok 1.89 %) Americká hypotéka (úrok 7.59 %) Hypotéka od lišky (úrok 1.89 %) Hypoteční půjčka: Kč Délka splácení (v letech): Úroková sazba (roční): % Poplatek za vedení (měsíčně): Kč Schvalovací poplatek: Kč

Měsíčně dohromady:
Celkem zaplatíte:
Celkem za úroky:
Celkem za poplatky:
Objednat

Naše hypoteční nebo také úvěrová kalkulačka UniCredit Bank funguje velmi snadno. Vyplňte položky: Hypoteční půjčka - kolik si chcete půjčit, délku splácení, kterou požadujete a klikněte na tlačítko Spočítat.

Hypoteční kalkulačka Vám spočítá libovolnou hypotéku. Stačí vybrat jiný hypoteční produkt od jiné banky v roletovém menu Hypoteční produkt nebo si zadat vlastní parametry. Kalkulátor UniCredit Bank je pouze informační. Přesné úrokové sazby a nejlepší hypotéku, na kterou můžete dosáhnout, zjistíte po vyplnění formuláře nahoře. Ozve se Vám náš profesionální hypoteční specialista.

Chcete-li navštívit hlavní stránku hypoteční kalkulačky, jděte na Hypotéka kalkulačka.

Více informací o hypotékách naleznete v naší knize:

- Ušetří až 20% nákladů z hypotéky

- Vhodná pro klienty i finanční poradce, aktuální pro rok 2016

- Chytré financování 85-0-15 pro snížení úroků hypotéky

- Nezávislá a nestranná, autor není finančním poradcem ani bankéřem

» Více informací

Nezávazné srovnání hypoték pro rok 2016

- po vyplnění formuláře Váš kontakt předáme hypotečnímu specialistovi,

- naši specialisté pro celou ČR patří do 5% nejlepších ve svém oboru,

- specialista s Vámi hypotéku vyřídí i bez nutnosti schůzky a pokusí se sjednat bonus

Kontaktujte nás

Zákaznická podpora


vyplňte formulář

online poradna

Zkušenosti našich klientů

Reference zákazníků

I když byl náš případ složitý kvůli manželově příjmu, tak byla díky Vaší obětavosti hypotéka schválena a my získali výbornou sazbu.

Reference zákazníků

Maximální spokojenost. Úroková sazba u nové hypotéky velmi nízká a za to jsem vděčný!

Reference zákazníků

Všechno dopadlo skvěle a my bydlíme ve svém. Nikdo nám nenabídl tak nízké úroky jako pan H.

Další reference od klientů »


Získeje ZDARMA nezávazné srovnání hypoték

Spolupracujeme s hypotečními bankami
 • Česká Spořitelna
 • Unicredit Bank
 • Sberbank
 • Komerční banka
 • Wüstenrot hypoteční banka
 • Hypoteční banka
 • LBBW
 • Raiffeisen

Tento úrok nabízí UniCredit bank u své hypotéky s LTV 85% a 3, 5, 7, 10 letým fixačním obdobím. Úrokové sazby jsou velmi individuální a odvíjejí se od konkrétního případu každého klienta. Pokud chcete znát přesnou úrokovou sazbu pro Váš případ, vyplňte formulář a nechte si srovnat hypotéky naším profesionálním hypotečním poradcem. Ten Vám pomůže zdarma a bez nutnosti schůzky.

Informace o hypotékách vám zprostředkovává portál HypotecniSpecialista.cz. Veškeré informace poskytnuté na této webové stránce návštěvníka k ničemu nezavazují. Obsah i způsob vyhotovení prezentace je majetkem portálu HypotecniSpecialista.cz.

Velmi vhodným produktem k hypotéce je životní pojištění. Vyzkoušejte naši druhou stránku - zPojisteni.cz - a nechte si zdarma srovnat životní pojištění pro rok 2016.

Máte pocit, že platíte mnoho za váš mobilní paušál? Ušetřete a vyzkoušejete naši partnerskou stránku Kalkulačka tarifů mobilních operátorů T-mobile, O2 a Vodafone. Najdeme vám nejlevnější tarif a vybíráme i z neveřejných nabídek.

Odhlásit se
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost

Pro odhlášení od obchodní rozesílky prosím napište váš email

X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami
X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami