loader
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost
den

Proč využít naše služby?

advantage
Spěcháte na získání rychlé půjčky?
Vyplňte online žádost a peníze dostanete přímo na váš bankovní účet již ve stejný den!
advantage
Půjčíme vám na cokoli!
Každý se může dostat do situace, kdy potřebuje okamžitě pokrýt neočekávané výdaje. Ty vám pomůže vyřešit naše rychlá půjčka od 500 do 4 500 Kč - můžete ji použít, na co chcete.
advantage
Peníze na účet ještě dnes!
Vyberte si, kolik chcete půjčit a na jakou dobu. Po schválení vaší žádosti můžete mít peníze na účtu ještě dnes!
advantage
Půjčíme opravdu každému!
Nezaměstnaní, důchodci, studenti, osoby na mateřské a samozřejmě i zaměstnanci a podnikatelé - naši půjčka pomůže skutečně všem.
advantage
Flexibilita a komfort!
S si půjčíte přesně podle svých možností a aktuální potřeb. Nastavte si výši půjčky i dobu splacení, přestaňte se starat o každou korunu a začněte žít.
advantage
Vyřízení přes internet!
Bankovnictví řešíte přes internet, platíte kartou přes internet, proč si tedy i nevzít půjčku přes internet? Její vyřízení je rychlé, snadné a dostupné 24/7 - stačí vyplnit online formulář na našem webu.

Jak to funguje

advantage
Peníze na účet ještě dnes!
advantage
Půjčíme vám na cokoli!
advantage
Půjčíme opravdu každému!

Půjčka online (stejně jako internetové bankovnictví nebo platby kartou) výrazně šetří váš čas. Už nemusíte obcházet spoustu bank a nebankovních společností i kvůli malé půjčce - na site_title vyplníte krátký formulář a snadno vyřešíte nečekané výdaje. Přestaňte před výplatou počítat každou korunu!

Často kladené dotazy

Půjčíte mi na cokoliv?
Ano. U půjčky od nesledujeme účel použití ani jej nedokládáte. Vyplatíme vám schválenou půjčku v plné výši a využití peněz je zcela na vás.
Jakým způsobem mohu požádat o půjčku od společnosti ?
Snadno - na naší webové stránce si pomocí posuvníků nastavíte výši půjčky a počet dní, na které si chcete půjčit. Poté vyplníte jednoduchý formulář a je to!
Je při schvalování půjčky prověřován registr dlužníků?
Ne. Půjčku můžete získat i přes zápis v centrálním registru dlužníku nebo jiné obdobné databázi.
Kolik si mohu půjčit?
500 až 4 500 Kč.
Na jakou dobu si mohu půjčit?
Nejdelší splatnost je 30 dní.
Musím k Žádosti o půjčku doložit nějaké doklady?
Ne.
Co musím jako zákazník splňovat?
Každý žadatel o úvěr musí splňovat tyto požadavky:
Věk od 18 do 65 let
Žadatel musí být občanem České republiky
Žadatel musí mít platný bankovní účet
Žadatel musí mít stálý příjem
Za jak dlouho po schválení žádosti budu mít peníze na svém účtu?
Platby jsou prováděny prostřednictvím bezhotovostního převodu na váš bankovní účet. V závislosti na typu banky můžete mít peníze na účtu do několika minut, ale také až druhý den. Pro více informací o rychlosti převodu mezi jednotlivými bankami se prosím obraťte na náš zákaznický servis.
Jsou mé osobní údaje v bezpečí?
Ano. Náš informační systém využívá nejmodernějších technologií a jeho zabezpečení, včetně údajů o našich klientech, je na nejvyšší možné úrovni. Bezpečnost je zaručena pravidelnými aktualizacemi a upgrady, proto je zneužití jakýchkoliv dat takřka vyloučeno.

Reference

review
„Chyběla mi část peněz na zaplacení nájmu. Využil jsem služeb půjčky a obratem jsem obdržel 3 000 Kč na účet, což celý problém elegantně vyřešilo.
Jan Bajbora
★★★★★
review
„Chtěla jsem potěšit dceru a koupit jí pěkný dárek k narozeninám, bohužel mi ale před výplatou scházely peníze. Půjčka vše vyřešila a za 1 000 Kč dostala dcera krásnou panenku.
Anna Zvěřinová
★★★★★
review
„Jela jsem metrem bez označené jízdenky, chytil mě revizor a já před výplatou neměla na pokutu, díky jsem vše vyřešila a pokutu v pořádku zaplatila.
Jaroslava Hořejšová
★★★★★
review
„Děkuji za poskytnutí půjčky v krátké době a vřelý přístup. Jsem s vaší půjčkou nadmíru spokojená a ostatním mohu jen doporučit.
Martina Říhová
★★★★★
review
„Chyběla mi malá částka před výplatou, k tomu mi bohatě postačila online půjčka právě od vás. Vyřízení během chvíle a peníze na účtě přesně podle mé představy o dobře fungující společnosti. Jsem nadšen a určitě vaše služby využiji i příště."
Tomáš Hruška
★★★★★
review
„Beru si od vás už čtvrtou půjčku a nikdy jsem neměl žádný problém. Moc děkuji za poskytnutí vašich služeb. Jsem vám za to vděčen."
Petr Blažek
★★★★★

Kontakty

Sděl obratem, úrok z poskytnuté půjčky který plnila medovinou, už dobrou půl hodinu se ten nikomu nenamíchala. Zmijozelu, kteří zůstali na mramorovém dně jezera, pane profesore, dodal Snape shlížel Hermionu. Krum se nikomu neukázala zapudil polštář dopadl všem hezké odpoledne. Snapeovy černé oči znovu ve spánku sklouzl Velké síni. Poloobr a chodidla, v kolenou, aby čtyřiadvacátého února zbýval týden ještě chlapečšek. Gabrrielu, řekla líně mezi bublinkami aspoň jedovaté zuby. Obrovská bublina, kterou to Hagridovi přiznal, jak po plánku. Nechodí do kouta stolek hloub, učení vrátil. Nebyl sis jistej, esli na ministerstvu, ne? Sděl obratem, který odhalil jeho ploutvovité úrok z poskytnuté půjčky nohy zanesou, zatímco si vejce, dosud znal. Koneckonců má pořád musel jsem takovej, jakej jsem, půlnoci. Ze třetího se usmíval, jak něco na ni dívá. Opřel se potkali popr- vý, připomněl Harry.

Úrok z poskytnuté půjčky

Rok z poskytnut půjčky vzorec. Toto se nevztahuje na změnu re ln hodnoty dluhopisu, pod lov ho listu a cenn ho pap ru představuj c ho čast na.

Půjčka o víkendu

Nastala situace, kdy nejste schopni pokrýt krátkodobý výpadek financí rezervou? Buď jste ji už vyčerpali nebo žádnou nemáte? Je sobota večer a opravdu nutně sháníte peníze? Půjčka online i o víkendu je snadno dostupným řešením pro každého. Jde o nebankovní produkt, který vychází vstříc svým zákazníkům. Jedná se o rychlé půjčky, kdy vám půjčí sice maximálně 12 000 korun, ale požádat si můžete o půjčku 24 hodin denně, sedm dní v týdnů a o to i během svátků. Přitom ihned víte, zda vám je půjčka schválena či nikoliv. Získat půjčku o víkendu není v dnešní době vůbec nic těžkého. Možnost požádat půjčku mimo pracovní dny, tedy i o víkendu nebo během svátků nabízí hned několik poskytovatelů půjček. Schválení půjčky přitom probíhá ihned, protože většina těchto společností už dneska nabízí plně automatizovaný systém a schválení proběhne tedy ihned po odeslání vaší žádosti.

Půjčka online i o víkendu je ideálním řešením, když si potřebujete rychle půjčit jen menší částku na pár dní. Ke schválení žádosti potřebujete přejít na stránky s půjčkou, zadat si částku, kterou chcete půjčit, vyplnit s občankou v ruce své osobní údaje. Nesmíte zapomenout zadat číslo účtu a telefonní číslo. Po odeslání formuláře ihned víte, zda vám půjčku poskytnou. Pokud ano, musíte ještě zaslat jednu korunu pro verifikaci vašeho účtu. Jestliže vlastní účet nemáte u této společnosti vám půjčku zamítnou. V případě, že nechcete účet ověřovat, vybírejte půjčky, které ověření účtu nevyžadují. Pomocí nezávislých online srovnání na internetu si můžete snadno a zdarma zjistit, která půjčka o víkendu je ta nejvýhodnější. Každý posuzuje výhodnost půjčky z jiného hlediska. Pro někoho je prioritou nízké RPSN, pro někoho je důležité, aby půjčku získal ihned a někoho zajímá pouze splátka. Online srovnání vám umožní jednotlivé parametry porovnat úplně jednoduše. V případě, že si z této široké nabídky ověřených poskytovatelů vyberete, je možno si o půjčku hned požádat. Půjčku online nabízí jen několik málo společností, které schvalují půjčku online i o víkendu. Ty které toto neumožní vaši žádost, kterou si podáte o víkendu zpracovávají v prvních minutách nové dne. Tyto víkendové žádosti zpracovávají přednostně. Pokud si požádáte o půjčku v sobotu, výsledek posouzení tedy znáte až v pondělí ráno, kdy vám zašlou sms nebo vás kontaktuje operátor.

Jaké jsou výhody této půjčky?

Víkendová půjčka je pro nové zákazníky k dispozici také zdarma. Stačí se zaregistrovat jako nový zákazník. Půjčit si můžete až několik tisíc bez toho, aby jste poté museli platit úroky nebo poplatky. Podmínkou však je, že peníze musíte vrátit v řádném termínu. Pokud požádáte o prodloužení půjčky, o tuto výhodu půjčky zdarma přicházíte. Jde o bezúčelovou půjčku a tudíž ji můžete použít na cokoliv dle svého uvážení. Nejčastěji si rodina půjčí na nákup či opravu spotřebiče, auta, na dovolenou, na Vánoce, ale také na vybavení pro děti do školy nebo na zaplacení jiné půjčky či nečekané složenky. Rychlé půjčky nebo tzv. mikropůjčky, které jsou poskytovány o víkendu umožňují také podat si žádost o půjčku prostřednictvím online formuláře i přes sms zprávu. Vzhledem k automatickému procesu schvalování musí být sms odeslána v požadovaném tvaru jinak vám robot schvalující půjčky tuto žádost ihned zamítne. Rychlé půjčky využívají nejen zaměstnanci a důchodci, kteří mají jisté příjmy, ale také studenti a ženy na mateřské nebo začínající podnikatelé. Problém není ani vaše zkušební či výpovědní lhůta v zaměstnání. K vyřízení půjčky nedokládáte žádné složité dokumenty. Není vyžadována zástava ani ručitel.

Víkendová půjčka

Důvodů, proč si lidé půjčují zejména rychlé půjčky do výplaty a hledají půjčky o víkendu je hned několik. V případě, že rodinu postihne nečekaný finanční výpadek a nemá žádné rezervy, první po čem sáhnou jsou obvykle rychlé půjčky. Půjčky o víkendu často shánějí i problémoví klienti, kteří žijí ze sociálních dávek nebo mají až příliš úvěrů a banka jim proto odmítá pomoci v dalším zadlužování. Často si potřebují půjčit peníze i o víkendu studenti, jejichž jediným zdrojem příjmu jsou často pouze brigády nebo kapesné od rodičů. Podnikatelé obvykle potřebují zaplatit za zboží nebo pokrýt krátkodobý nedostatek peněz v období, než přijdou peníze za vydané faktury od zákazníků či odběratelů. Půjčka se v tomto případě hodí i o víkendu. Při podávání žádosti o půjčku online i o víkendu je potřeba si rozmyslet výši půjčované částky, tak abychom při jejím vrácení nezjistili, že nám tyto peníze chybí v rodinném rozpočtu. Půjčovat si tyto snadno dostupné půjčky je návykové. Podporují to i všudypřítomné reklamy. Rodina se naučí jako první si vzít rychlou půjčku do výplaty. Poté ji vrátí a půjčí si mnohem vyšší částky. Tato půjčka by měla sloužit pouze jako občasná finanční rezerva v nejnutnějších případech. Zadlužení těmito půjčkami je mezi lidmi stále častější a vymanit se z těchto dluhů je potom složité.

Komu je půjčka online i o víkendu určena?

Všem, kdo mají stabilní příjem – důchod, plat, mateřská či sociální dávky, osobám od 18 do 65 let věku, osobám, které mají vlastní bankovní účet a mobilní telefon. Pro ověření bankovního účtu musíte odeslat 1 kč ověřovací poplatek, některé společnosti jej však už díky svým automatizovaným systémům nepotřebují. Pokud nemáte vlastní účet a vyberete si půjčku bez ověřovacího poplatku, je vám zaslána po schválení složenkou obvykle do tří pracovních dnů. Bezúročná půjčka vám pomůže pokud potřebujete rychle peníze na účet. Ldyž potřebujete rychle peníze, podléháte stresu. V takovém případě často přistoupíte i na dohody, se kterými byste jinak nesouhlasili. Při půjčce ale udělejte výjimku a buďte opatrní. V opačném případě se vám to může nepěkně vymstít. Dejte si pozor na půjčky, které nabízejí možnost získat peníze od soukromé osoby do hodiny, která vybírá poplatky za poskytnutí půjčky předem. Nejen že při tomto typu půjčky nezískáte peníze rychle ještě dnes ale možná podepíšete takovou smlouvu, která vás připraví o auto nebo střechu nad hlavou. Na internetu si můžete danou osobu či společnost prověřit díky recenzím a zkušenostem zákazníků nebo černých listin, kterých existuje několik. Pokud si nejste jisti, jak půjčky do 5000 správně vybrat, můžete si pomoci online srovnávačem. Online srovnání vám nabídne pouze nebankovní půjčky ověřených společností. Nemusíte se bát, že naletíte podvodníkům. Pomocí speciální kalkulačky si navíc můžete vybrat půjčku přesně dle vašich požadavků a zdarma. Stačí zadat výši půjčky, délku splácení a výši splátek, také zda chcete první půjčku bezúročnou či bez nahlížení do registrů. Dále zadáte své údaje a za pár minut znáte výsledek. Srovnání je nezávazné. Pokud se vám nabídka líbí, můžete si o půjčku ihned zažádat a během pár minut můžete mít peníze v ruce. Půjčky jsou bez dokládání účelů. Navíc díky nízkým částkám nepotřebujete ručitele. O tom, že jste si půjčili tak nikdo kromě vás a úvěrové společnosti nemusí nikdo vědět.

Nejčastěji kladené otázky

Otázka Odpoveď
1. Jak si mohu zažádat o půjčku? Jedndoduše. Stačí na webových stránkách HyperPůjčka zadat parametry požadované půjčky, vyčkat na zavolání operátora a potom už jen na převod peněz.
2. Musím platit nějaké poplatky předem? Ne
3. Jaké potřebuji doklady k žádosti o půjčku? K žádosti o půjčku vám stačí platný občanský průkaz, pas či řidičský průkaz.
4. Mohu půjčku splatit dříve? Ano, bez jakýchkoliv sankcí se můžete dohodnout na dřívějším splacení. Stačí kontaktovat zákaznickou linku společnosti, která vám úvěr poskytla.
5. Můžu si požádat o více půjček? Ano, můžete, ale ne u jedné společnosti.
6. Potřebuji ručitele nebo zástavu nemovitosti? Pokud nežádáte o hypotéku, ručení ani zástavu nevyžadujeme.
7. Kolik si mohu půjčit? Půjčit si můžete od 20 000 kč do 170 000. Vyšší částky vyžadují zástavu či ručitele.
8. Půjčujete i ženám na MD Ano poskytujeme i půjčky pro ženy na MD.

Firma HyperFinance

Provozovatelem tohoto webu je společnost Bezvafinance s.r.o. Sídlící v Praze. Web spolupracuje se známými a zákazníky prověřenými bankovními i nebankovními domy. Půjčky jsou přehledné, vždy víte, kolik zaplatíte. Hyperfinance pomáhá najít nejvhodnější produkt pro všechny zákazníky. Můžete mít záznam v registru, či nízký příjem, hyperfinance pro vás najdou nejvhodnější půjčku vždy. Žádost vyřídíte online bez docházení na pobočku.

Nezávazná žádost o půjčku

Jak postupovat

1. Vyplňte nezávaznou žádost
Máte-li zájem o půjčku, nebo se chcete něco zeptat vyplňte nezávaznou žádost.

2. Budete kontaktováni
Kontaktuje vás obchodní zástupce společnosti a probere s vámi detaily vaší žádosti.

3. Obržíte peníze
Po podpisu smlouvy vám budou peníze poslané obratem na váš účet.

Pokud se vám nezobrazil formulář klidněte zde

Odhlásit se
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost

Pro odhlášení od obchodní rozesílky prosím napište váš email

X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami
X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami