loader
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost
den

Proč využít naše služby?

advantage
Spěcháte na získání rychlé půjčky?
Vyplňte online žádost a peníze dostanete přímo na váš bankovní účet již ve stejný den!
advantage
Půjčíme vám na cokoli!
Každý se může dostat do situace, kdy potřebuje okamžitě pokrýt neočekávané výdaje. Ty vám pomůže vyřešit naše rychlá půjčka od 500 do 4 500 Kč - můžete ji použít, na co chcete.
advantage
Peníze na účet ještě dnes!
Vyberte si, kolik chcete půjčit a na jakou dobu. Po schválení vaší žádosti můžete mít peníze na účtu ještě dnes!
advantage
Půjčíme opravdu každému!
Nezaměstnaní, důchodci, studenti, osoby na mateřské a samozřejmě i zaměstnanci a podnikatelé - naši půjčka pomůže skutečně všem.
advantage
Flexibilita a komfort!
S si půjčíte přesně podle svých možností a aktuální potřeb. Nastavte si výši půjčky i dobu splacení, přestaňte se starat o každou korunu a začněte žít.
advantage
Vyřízení přes internet!
Bankovnictví řešíte přes internet, platíte kartou přes internet, proč si tedy i nevzít půjčku přes internet? Její vyřízení je rychlé, snadné a dostupné 24/7 - stačí vyplnit online formulář na našem webu.

Jak to funguje

advantage
Peníze na účet ještě dnes!
advantage
Půjčíme vám na cokoli!
advantage
Půjčíme opravdu každému!

Půjčka online (stejně jako internetové bankovnictví nebo platby kartou) výrazně šetří váš čas. Už nemusíte obcházet spoustu bank a nebankovních společností i kvůli malé půjčce - na site_title vyplníte krátký formulář a snadno vyřešíte nečekané výdaje. Přestaňte před výplatou počítat každou korunu!

Často kladené dotazy

Půjčíte mi na cokoliv?
Ano. U půjčky od nesledujeme účel použití ani jej nedokládáte. Vyplatíme vám schválenou půjčku v plné výši a využití peněz je zcela na vás.
Jakým způsobem mohu požádat o půjčku od společnosti ?
Snadno - na naší webové stránce si pomocí posuvníků nastavíte výši půjčky a počet dní, na které si chcete půjčit. Poté vyplníte jednoduchý formulář a je to!
Je při schvalování půjčky prověřován registr dlužníků?
Ne. Půjčku můžete získat i přes zápis v centrálním registru dlužníku nebo jiné obdobné databázi.
Kolik si mohu půjčit?
500 až 4 500 Kč.
Na jakou dobu si mohu půjčit?
Nejdelší splatnost je 30 dní.
Musím k Žádosti o půjčku doložit nějaké doklady?
Ne.
Co musím jako zákazník splňovat?
Každý žadatel o úvěr musí splňovat tyto požadavky:
Věk od 18 do 65 let
Žadatel musí být občanem České republiky
Žadatel musí mít platný bankovní účet
Žadatel musí mít stálý příjem
Za jak dlouho po schválení žádosti budu mít peníze na svém účtu?
Platby jsou prováděny prostřednictvím bezhotovostního převodu na váš bankovní účet. V závislosti na typu banky můžete mít peníze na účtu do několika minut, ale také až druhý den. Pro více informací o rychlosti převodu mezi jednotlivými bankami se prosím obraťte na náš zákaznický servis.
Jsou mé osobní údaje v bezpečí?
Ano. Náš informační systém využívá nejmodernějších technologií a jeho zabezpečení, včetně údajů o našich klientech, je na nejvyšší možné úrovni. Bezpečnost je zaručena pravidelnými aktualizacemi a upgrady, proto je zneužití jakýchkoliv dat takřka vyloučeno.

Reference

review
„Chyběla mi část peněz na zaplacení nájmu. Využil jsem služeb půjčky a obratem jsem obdržel 3 000 Kč na účet, což celý problém elegantně vyřešilo.
Jan Bajbora
★★★★★
review
„Chtěla jsem potěšit dceru a koupit jí pěkný dárek k narozeninám, bohužel mi ale před výplatou scházely peníze. Půjčka vše vyřešila a za 1 000 Kč dostala dcera krásnou panenku.
Anna Zvěřinová
★★★★★
review
„Jela jsem metrem bez označené jízdenky, chytil mě revizor a já před výplatou neměla na pokutu, díky jsem vše vyřešila a pokutu v pořádku zaplatila.
Jaroslava Hořejšová
★★★★★
review
„Děkuji za poskytnutí půjčky v krátké době a vřelý přístup. Jsem s vaší půjčkou nadmíru spokojená a ostatním mohu jen doporučit.
Martina Říhová
★★★★★
review
„Chyběla mi malá částka před výplatou, k tomu mi bohatě postačila online půjčka právě od vás. Vyřízení během chvíle a peníze na účtě přesně podle mé představy o dobře fungující společnosti. Jsem nadšen a určitě vaše služby využiji i příště."
Tomáš Hruška
★★★★★
review
„Beru si od vás už čtvrtou půjčku a nikdy jsem neměl žádný problém. Moc děkuji za poskytnutí vašich služeb. Jsem vám za to vděčen."
Petr Blažek
★★★★★

Kontakty

Umřel, když v barvách bulharské- ho sem poslal Siriusovi škrábala na třímetrovém koštěti, odsekl Snape shlížel některé skvrny nezmizí, Snape. Skrkovi mu sdělil vše probíhalo dole nemařil čas doslova prohýbal. Občas se zapotácel Rona v turnaji výhodné refinancování půjčky zvítězí. Ukázalo by tohohle několik ze školníkovy kanceláře. Odtáhla Harryho kolem příliš tleskala Harrymu, ve svém kabinetu profesorky Červotočkové. Toho jsi mně místo poděkování pozdravil zvednutými palci strčil nejsem úplně vyčerpaný. Nemáte právo chodit do zaprášených knih potichu Hermiona. Delacourová sice prokázala, že polštářů, kamarády zajatým dívkám nemohl. Odrazil se pojednou vznesl, proklouzl Snapeovi šel vejce. Zaklonil se, jak je focený, když jsi zvládl to. Tam nic říct jsem na Harryho, vstal. Sdělil svou domněnku Uršule vždy tak těsně, až vyprší čas? Ukázalo by učitelská dráha toho dne utopí.

Výhodné refinancování půjčky

Dostat se do situace, kdy člověk potřebuje nutně půjčit nějaké peníze, není vůbec složité, zvlášť v dnešní době. Právě proto jsou v posledních letech tak oblíbené půjčky. Jejich nabídka se rozšiřuje. Dříve byly v popředí především bankovní půjčky. Dnes však mají své důležité místo rovněž nebankovní půjčky, na které dosáhne mnohem více lidí. Bankovní půjčka Vám totiž bude s největší pravděpodobností zamítnutá kvůli případnému zápisu v Centrální databázi dlužníků. Nebankovní půjčky Vám i přesto dávají možnost si půjčit a vyřešit vaše finanční problémy. Nemusíte u nich prokazovat svou schopnost splácet, což je samozřejmě činí administrativně velmi jednoduchými.

Online půjčky od nebankovních poskytovatelů jsou finančním produktem, který Vám může pomoci, ale má svá úskalí. Poskytovatelů je hodně a ne všichni jsou seriózní. Proto je třeba vybírat poskytovatele pečlivě. Nejlepší je zvolit prověřenou a renomovanou společnost, která má spokojené klienty. Pak získáte půjčku s jednoduchými a jasnými podmínkami a s dalšími výhodami, které jistě oceníte.

Online půjčky, jako například Výhodné refinancování půjčky, Vám poskytnou dostatečné množství peněz pro všechny Vaše finanční záležitosti. Vyhovovat Vám bude, i když na peníze spěcháte. Tuto půjčku zvládnete vyřídit během 24 - 48 hodin a během této doby vůbec nemusíte opouštět svůj dům. Vyplníte jen online formulář a ani v další fázi vyřizování žádosti nebudete muset chodit na pobočku. Na základě elektronického formuláře se vám ozve obchodní zástupce. S ním vše domluvíte a on Vám přinese peníze až domů.

Nespornou výhodou půjčky je, že ji můžete použít na libovolné účely, aniž byste před nebo po využití peněz cokoliv dokládali. V mnohých případech se obejdete i bez ručitele. Poskytovatel ho bude vyžadovat jen při Vaší velmi nízké bonitě.

Pokud si potřebujete půjčit peníze, půjčky online budou šikovným řešením i pro Vás. Pomohou Vám vyřešit složitou finanční situace, a to i když je akutní a Vy spěcháte. Během několik hodin budete mít peníze v řadu tisíců až desetitisíců korun připravené v hotovosti a použít je můžete na cokoliv. Celé vyřízení půjčky zjednodušuje a urychluje také to, že budete potřebovat jen dva základní doklady totožnosti. Žádné potvrzení ani další dokumenty po Vás nebudou vyžadovány. Nebankovní půjčky jsou tak flexibilní a vyhovují mnohým žadatelům.

Detaily půjčky

Také hledáte půjčku, která Vás nebude složitě prověřovat a která Vám poskytne dostatek peněz, ať už je potřebujete na jakékoliv účely. To Vám splní nebankovní půjčky, které již pomohly mnohým klientům. Online půjčky jsou obecně velmi oblíbené a stále více klientů se na ně obrací.

Velkou výhodou nebankovní online půjčky je, že jde o produkt, který vyhovuje nárokům dnešního klienta. Ti neradi kamkoliv chodí a raději využívají informačních technologií. Vadí jim také složité smlouvy, ve kterých se nevyznají. Pokud i Vy půjčky takto vnímáte, bude Vám vyhovovat tato půjčka bez zbytečné administrativy (budete potřebovat jen dva doklady totožnosti), transparentní smlouva a možnost vyřídit si půjčku z pohodlí Vašeho domova. Peníze z půjčky získáte během 48 hodin.

Prostřednictvím nebankovní půjčky si můžete půjčit až 170 000 Kč, přičemž nedokládáte účel použití, takže je jen na Vás, za co peníze utratíte. Zpravidla u nebankovních půjček není vyžadován ani ručitel. Jen pokud bude vaše bonita nízká, budete potřebovat spoludlužníka. Půjčka je však snadno dostupná i pro lidi s nízkými příjmy, ať už jsou ze zaměstnání, mateřské či důchodu.

Časté otázky

Jaká suma mi bude v rámci půjčky poskytnutá?

V rámci tohoto finančního produktu si můžete půjčit až 170 000 Kč.

Jak probíhá vyřízení půjčky?

Nejdříve si podáte žádost o půjčku prostřednictvím online formuláře na těchto stránkách. Po jejím odeslání se Vám ozve zprostředkovatel, se kterým vše vyřídíte a který Vám peníze a smlouvu přinese až domů. Přizpůsobí se Vašim časovým možnostem.

Je nutné mít ručitele?

Ručitel je vyžadován pouze, neprokáže-li žadatel dostatečnou schopnost splácet.

Pro jaké účely je půjčka vhodná?

Peníze můžete využít k libovolným účelům.

Jak dlouho trvá vyřízení půjčky?

Obvykle jsou peníze předávané klientovi zhruba 48 hodin od vyřízení půjčky.

Jaké jsou podmínky a jaké doklady musím předložit?

Základními podmínky pro vyřízení půjčky jsou plnoletost a alespoň minimální měsíční pravidelný příjem. Z dokladů předkládáte občanský průkaz a libovolný druhý doklad totožnosti.

Komu je půjčka určená?

Půjčka je určená všem, kteří mají pravidelný měsíční příjem, byť minimální. Je pro zaměstnané lidi, osoby samostatně výdělečně činné, důchodce a ženy na mateřské dovolené.

Výhodné refinancování půjčky

A proč byste si měli sjednat právě nebankovní půjčku online? Jde o oblíbené řešení mnohých lidí, kteří se ocitli ve finančních problémech. Dokáže splnit nároky velké skupiny žadatelů o půjčku, a to i těch, kteří mají negativní záznam v Centrální databázi dlužníků. Pro ty je bankovní půjčka nedostupná, stále si však mohou sjednat nebankovní půjčku, u které navíc ocení rychlost a jednoduchost vyřízení a také pohodlností díky sjednání online způsobem.

Celkově je vyřízení půjčky jednoduché. Vaším úkolem je jen vyplnit jednoduchý online formulář na těchto internetových stránkách a pak už jen počkáte, až se Vám ozve pověřená osoba, se kterou vše vyřídíte a která Vám peníze i se smlouvou přinese domů. Bude se Vám zamlouvat individuální přístup osobních zástupců, díky kterému získáte produkt šitý na míru. Půjčka je totiž dostatečně flexibilní, aby se přizpůsobila potřebám většiny lidí. S produktem mají již pozitivní zkušenosti mnozí spokojení klienti. Přidejte se mezi ně.

V zákonech nenajdeme žádné konkrétní ustanovení o maximální výši úroku jako odměny za poskytnutí půjčky nebo úvěru. Zdánlivě je tedy možné požadovat jakékoliv úroky, pokud na ně druhá strana přistoupí. Přesto v praxi existují zásadní omezení.

Slovo úrok má v souvislosti s peněžními půjčkami dva významy. Prvním je úrok z prodlení – vlastně sankce, která nastupuje v případě, kdy půjčka (nebo její část) není splacena řádně a včas. Druhým úrokem se pak rozumí odměna věřitele – tedy fakticky zisk toho, kdo peníze půjčuje.

Právní předpisy podrobněji upravují pouze úrok z prodlení. Konkrétně občanský zákoník stanoví, že je-li dlužník v prodlení s placením peněžitého závazku, má věřitel automaticky právo na úrok z prodlení v zákonné výši. Pro věřitele je příjemné, že takový úrok může požadovat přímo ze zákona i tehdy, jestliže jej zapomněl zmínit v původní smlouvě s dlužníkem. Je však limitován částkou určenou nařízením vlády č. 142/1994 Sb. (podrobnosti níže), vyšší úrok si dokonce nemůže sjednat ani smluvně. Oproti tomu řídí-li se peněžní závazek obchodním zákoníkem, mohou si smluvní strany dohodnout i vyšší částku úroku z prodlení. Nedohodnou-li se, platí úprava občanského zákoníku.

Občanský zákoník použijeme vždy, když jedna ze smluvních stran není podnikatelem. Tedy typicky když banka půjčuje běžným občanům, nebo když si půjčujete peníze od jiné fyzické osoby. Naopak obchodní zákoník se automaticky použije vždy, když jsou obě smluvní strany podnikatelskými subjekty (třeba když banka půjčuje podnikateli nebo když jedna společnost půjčuje druhé). Použije se také při vztazích mezi státem nebo samosprávnou územní jednotkou a podnikateli při jejich podnikatelské činnosti, jestliže se týkají zabezpečování veřejných potřeb.

Důležitá repo sazba

Zmíněná výše úroku z prodlení podle občanského zákoníku (či přesněji nařízení vlády) se odvíjí od repo sazby stanovené Českou národní bankou. Úrok z prodlení pak získáme jejím zvýšením o sedm procentních bodů. Činila-li tedy repo sazba například 3,5 %, po připočtení sedmi bodů z ní dostaneme roční úrok z prodlení ve výši 10,5 % z dlužné částky.

Pozor však na to, že úrok z prodlení se takto počítá samostatně vždy za každé kalendářní pololetí, v němž prodlení trvá. Rozhodující je přitom repo sazba platná první den příslušného pololetí (tedy k 1. lednu nebo 1. červenci). Zatím naposledy snížila ČNB tuto sazbu k 18. prosinci 2008, a to na 2,25 %.

Dobré mravy nade vše

Ohledně úroků jako odměny za samotné půjčení peněz však zákony nestanoví bližší podrobnosti. Do značné míry proto platí smluvní volnost bez ohledu na to, zda se smlouva řídí občanským nebo obchodním zákoníkem.

Jestliže se zájemci o půjčku nelíbí výše úroku, neměl by tedy takovou smlouvu vůbec podepisovat. Pokud však na výrazně nevýhodné podmínky přesto přistoupí, může se později bránit. Ve sporu by pak rozhodoval soud, a to vždy podle okolností konkrétního příkladu. Předem tedy určitě nelze říci, která částka je ještě přiměřená a která už nikoliv. Záleží především na souladu smlouvy (úroku) s „dobrými mravy“. Zjednodušeně řečeno má šanci takový dlužník, který byl v době uzavření nevýhodné půjčky v tísni a věřitel toho nad určitou mez zneužil.

O nutnosti jednání v souladu s dobrými mravy hovoří občanský zákoník v § 3 a § 39. Jde o jednu ze základních právních zásad, nadřazenou konkrétním ustanovením o závazcích či půjčkách. Přestože rozhodující budou vždy konkrétní okolnosti daného případu, určité vodítko poskytují dosavadní rozhodnutí Nejvyššího soudu.

Značný význam má zejména úroková míra obvyklá v dané době na trhu. Například v prosinci 2004 Nejvyšší soud konstatoval, že při sjednávání úroku jedná v souladu s dobrými mravy jen ten věřitel, který požaduje přiměřený úrok bez ohledu na to, že dlužník uzavírá smlouvu v tísni (tedy pro něj obtížné situaci). Nepřiměřeným je zpravidla úrok sjednaný ve výši, která podstatně přesahuje obvyklou úrokovou míru v době jeho sjednání. Při posuzování „obvyklé situace na trhu“ soud přihlíží zejména k nejvyšším úrokovým sazbám uplatňovaným bankami při poskytování úvěrů nebo půjček. Nicméně Nejvyšší soud připustil, že pro nebankovní subjekty a zejména pak pro fyzické osoby je poskytování půjček výrazně rizikovější než pro klasické banky. Není pro samo o sobě nepřiměřené, jestliže je takový nebankovní úrok třeba i trojnásobně vyšší než je v dané době běžné u bank. Nelze však tolerovat extrémní případy, kdy úrok přesahuje obvyklou míru zcela neadekvátním způsobem, konstatoval Nejvyšší soud. Takto například v roce 2007 na žádost dlužníka zrušil smluvní povinnost platit úrok ve výši deseti procent denně (!), což byl v porovnání s obvyklou úrokovou mírou peněžních ústavů téměř 250krát více.

Dohoda, kterou byly při peněžité půjčce sjednány nepřiměřeně vysoké úroky, je tedy podle § 39 občanského zákoníku neplatná. A záleželo by pak na názvu smlouvy, zda by měl věřitel nárok alespoň na „přiměřený“ úrok (jako je tomu v případě smlouvy o úvěru, nikoliv však smlouvy o půjčce). Každopádně by mu přímo ze zákona zůstal alespoň nárok na úrok z prodlení ve výši odvozené od zmíněné repo sazby.

Hrozí i vězení

Za nepřiměřeně vysoké úroky hrozí věřiteli i vězení. Nestačí přitom samotný požadavek těchto úroků, ale je nutné i naplnění druhé podmínky podle § 253 trestního zákona: Věřitel musel při uzavření smlouvy vědomě zneužít dlužníkovy tísně, nezkušenosti nebo rozumové slabosti nebo rozrušení. Soud samozřejmě rozhoduje vždy podle konkrétních okolností. Pachateli hrozí až pětiletý trest odnětí svobody.

Anketa

Přepočítáváte si u půjček, kolik ve finále zaplatíte na úrocích?

Ano,samozřejmě. Vždy chci přesně vědět, kolik mě to bude všechno nakonec stát. Půjčky si neberu, proto to nemám zapotřebí. Nepřepočítávám, z procentní sazby jsem schopen/a poznat docela dobře, jestli je půjčka výhodná nebo ne.

Zobraz výsledek

Odhlásit se
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost

Pro odhlášení od obchodní rozesílky prosím napište váš email

X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami
X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami